• Oris
    Oris

Oris

Kvalitní švýcarské mechanické hodinky, které se za více než svou stoletou historii zařadily mezi nejrespektovanější výrobce hodinářského průmyslu na světě.
Společnost založili roku 1904 Paul Cattin a George Christian v malebném švýcarském městečku Hölstein.
Oris se oproti jiným výrobcům nenechal zlákat technologií Quartz, a tak jsou veškeré hodinky z této produkce mechanické. Oris byl vždy věrný mechanické technologii, jak velí tradice švýcarského hodinářství. Loajalita k tradici ovšem neznamená stagnaci, ale i neustálou inovaci. Proto Oris i v této moderní době ukazuje směr mechanickým hodinkám, držíc se na špici díky pravidelnému vývoji, nezpochybnitelné kvalitě, typickému designu a atraktivnímu poměru kvalita/cena.
Pro hodinky značky Oris je charakteristické dynamický a elegantní design, propojeným s nejvyspělejší technologií. Tato nadčasová kombinace je jednoduše označována jako "High-mech", která umožňuje výrobu unikátních hodinek, jejichž hodnota je obdivovaná po celém světě.
Výrobce však nepodporuje prodej této značky prostřednictvím internetu, proto Vás v případě zájmu o tyto hodinky rádi uvítáme v kamenné prodejně .